Dansöz Kiralama İlanları

Dansöz kiralama ilanları , on yıllık tecrübesiyle geleneksel ve modern stilleri uzmanlaşmış profesyonel bir dansöz. İstanbul , Ankara , İzmir , Antalya Bursa daki sahne ,  sünnet ,  parti ve doğum günlerinden düğünlere, kurumsal etkinliklere kadar bu profesyonel dansçı olayınıza mükemmel uyum sağlar.  Ve birçok çalışmalara davet edildi.

Dansöz Kiralama İlanları

Antalya’daki canlı festivallerinde dansözlerden biriydi ve Rice Üniversitesi’ndeki Özel Dans programının bir parçası olan göbek dansı eğitimleri aldı. Ayrıca ünlü grupların müzik videolarında dans etti ve yakın zamanda İstanbul , Ankara , İzmir , Antalya , Bursa ‘da  dansöz kiralama ilanları ‘nda en iyi biri olarak onurlandırıldı. Dansöz kiralama ilanlarında ucuzluk kalite ve görsellik bizim servisimizde ön plandadır. Tüm dansöz deneyimleri, folklorik ve modern unsurlarla yaptığı seyahatlerden aldığı kültürel etkileri içeren benzersiz bir üslup geliştirmesini sağladı. Onun heyecanı, büyüleyici enerjisi ve gösterişli sahne, özel ve eşsiz kutlamanıza özel unutulmaz bir performans sunar. Çok yönlü şovları, yılların tecrübesini ve eğitimini yansıtan akışkanlık ve stiller sergiliyor ayrıca performansları çeşitli sahne takımlarını içeriyor; ziller, perde, ateş meşale, baston, is kanatları, kılıç, voi, etek ve fan perdeleri… Setlerini ister Mısır, ister Türk, ister Yunanca olsun, istediğiniz tarzla uyuşacak şekilde özelleştirebilir.İstanbul , Ankara , İzmir , Antalya Bursa çevresindeki bölgelerde performans sergiledi.

Gözleriniz Parlayacak!

Türkiye’de Dansöz Kiralama İlanları

Harem Mücevherleri, kaliteli yemek, cafe eatery ve popüler restoranlar (Cafe İstanbul, Al Amir, İstanbul Grill, Kostas vb.) Bazıları yanlışlıkla Türk oryantal dansına Çiftetelli deniliyor çünkü bu müzik tarzı Araplar ve Rumlar tarafından oryantal dansa dahil edilmiştir. Aslında, Yunan ve Kıbrıs karnı dansa Tsifteteli denir. Ancak Türk Çiftetelli aslında canlı bir düğün müziğidir ve oryantal dansa bağlı değildir.

Türk, Yunan ve Kıbrıs dansları günümüzde Mısır ve Suriye / Lübnanlı formlara kıyasla Osmanlı İmparatorluğu öncesi Araplar tarafından etkilenmiş olabilir.

Türk kanunları, dansçıların midelerini kapalı tutmaları ve zemin etüdü yapamaması ve bazı pelvik hareketi gerçekleştirebildikleri Mısır’da olduğu gibi dansçılara kısıtlama getirmiyor. Bu stilde belirgin bir farklılık yarattı ve zarafeti ile dikkat çekerken, Türk gövdesi eğlenceli ve engellenmedi. Mütemadiyen Mısır tarzı kostümlere geçiş olmasına rağmen, Türk karnavalı kostümleri çok açığa çıkıyor.

Birçok profesyonel dansçı ve müzisyen, Roman mirasından  gelmeye devam ediyor; . Türk Dansçıları, enerjik, atletik (hatta jimnastik) stilleri ve zils olarak da bilinen parmak zilleriyle ustalıkla kullanıldığı için ünlüdürler (Türk Oryantalinden farklı, ayrı bir Türk Roman dans stili vardır). Türk dansının uzmanları, sık sık çalamayacakları bir dansçının başarılı bir dansçı olmadığını söylüyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir